به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ تقی کبیری در، بابیان اینکه صبح یک‌شنبه سواری ال ۹۰ در کیلومتر ۷۳ سمنان گردنه آهوان واژگون شد، ابراز داشت: این حادثه ساعت هفت صبح امروز به وقوع پیوست که در پی آن متأسفانه خانم ۲۷ ساله در دم جان باخت و دو مصدوم ۳۱ و۶۷ ساله اهل مشهد به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی بابیان اینکه علت این حادثه ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد اعلام‌شده است، افزود: از رانندگان تقاضا داریم با توجه به کویری و یکنواختی محورهای استان از هرگونه شتاب و عجله به‌طور جد پرهیز کنند تا خاطره سفر برای آن‌ها دل‌نشین شود.

مسدود بودن محور اولنگ

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه علیرغم بارش باران مشکلی در تردد هیچ‌یک از محورهای مواصلاتی استان وجود ندارد، ابراز داشت: تنها در نواحی کوهستانی احتمال مه گرفتگی وجود دارد که از رانندگان تقاضا داریم قبل از حرکت برف‌پاک‌کن و چراغ‌های مه شکن را مورد بازدید قرار دهند.

کبیری در ادامه تصریح کرد: تنها محور مسدود شاهرود-رامیان(اولنگ) است که به مسافران توصیه می‌شود از مسیرهایی که هلال‌احمر و پلیس‌راه مستقر هستند برای تردد استفاده کنند.

کبیری اضافه کرد: با توجه به در پیش بودن اربعین از مسافرانی که از این محور تردد می‌کنند تقاضا داریم تا سرعت مطمئن را رعایت و از رفتارهای پرخطر به‌شدت پرهیز کنند و همچنین در لاین برگشت به‌محض احساس خستگی حتماً در زائرسراهای بین‌راهی استراحت کافی را داشته باشند.