به گزارش افکارنیوز،

فروغی درباره پخش‌نشدن «نود» اظهار داشت: آن هفته مسابقات جذابی مثل فوتبال اسپانیا و انگلیس پخش شد و همه برنامه‌های شب ـ. از شنبه تا سه‌شنبه ـ. از آنتن شبکه سه حذف شدند و فقط «نود» نبود. عادل خودش قبول نکرد بعد ساعت ۲۴ برنامه‌اش پخش شود. جدول برنامه‌ها را شورای کنداکتور تصویب می‌کند.

مدیر شبکه سوم سیما اظهار داشت: حرف‌های درون خانواده‌ای نباید بیرون می‌رفت و عادل نباید مصاحبه می‌کرد. ایشان کارمند رسمی صدا و سیما است و در قراردادش ذکر شده مصاحبه باید با هماهنگی شبکه باشد. بحث شخصی وجود ندارد، کار باید اصولی باشد.

فردوسی‌پور نیز به صورت تلفنی روی آنتن آمد و درباره گفت‌وگویش با رسانه‌ها که موجب دلخوری مدیران تلویزیون شده است، اظهار داشت: من فرزند رسانه هستم و در همه این سال‌ها مردم خیلی به من لطف و محبت داشتند و رسانه‌ها حمایت کردند و مدیران هم همیشه حمایت کردند و فرصت دادند. من هم سعی کردم برنامه‌ای بسازم که به ارتقای وضعیت لیگ و تیم ملی کمک کند.

وی ادامه داد: در هر مجموعه‌ای اختلاف دیدگاه وجود دارد و اصلا قرار نیست سلیقه من و علی فروغی عزیز یکسان باشد. من در بیست و اندی سال که در سازمان کار کردم سعی کردم دیسیپلین و خط قرمز‌ها را رعایت کنم.

فردوسی‌پور ادامه داد: اتفاقی هم که دو هفته پیش آمد یک سوءتفاهم بود که رخ داد. درباره گفت‌وگویم با خبرنگار یک خبرگزاری که صبح جمعه بعد از اعلام رسمی شبکه مبنی بر حذف نود از کنداکتور صورت گرفت، یک جمله ساده گفتم مبنی بر اینکه «در حال هماهنگی هستیم و امیدوارم بتوانیم برنامه را پخش کنیم».

این مجری فوتبالی خاطرنشان کرد: باعث افتخار و مباهاتم است که شبکه سه پربینند‌ه‌ترین شبکه است و مطمئن باشید که هر کاری از دستم بر بیاید برای آن انجام می‌دهم. فکر می‌کنم با همراهی و تعامل و کنار هم بودن می‌شود کاری کرد که مردم برنامه را ببینند و لذت ببرند. امیدوارم تعاملی دوطرفه میان نود و مدیران شبکه برقرار باشد تا مردم پای تلویزیون بنشینند و چند ساعتیماهواره نبینند.