به گزارش افکارنیوز،

 علی اعطا در پایان جلسه هم اندیشی امروز اعضای شورای شهر درباره اعلام لیست ۳۰ نفره کاندیدا‌های تصدی شهرداری تهران در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال بازنشسته بودن برخی از این افراد یا انصراف آن‌ها اظهار کرد: تا به این لحظه اعلام انصراف به دست ما نرسیده و برای این موضوع هنوز زود است.

وی با بیان اینکه فرصتی در نظر گرفته شده تا با رای گیری‌هایی که انجام می‌شود ۵ نفر به عنوان کاندیدای نهایی انخاب شوند، گفت: بررسی‌ها و گفتگو‌های لازم روی آن ۵ نفر انجام خواهد شد و اگر از اسامی مطرح شده کسی تمایل به حضور نداشته باشد، طبیعتاً انصراف خواهد داد.

سخنگوی شورای شهر تهران با تاکید بر این موضوع که بررسی‌های بیشتر و تکمیلی روی ۵ گزینه اصلی صورت می‌گیرد، افزود: تا جایی که مطلع هستیم مصادیق قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال هیچ کدام از این افراد نمی‌شود و برخی هم جز استثنائات هستند.

وی ادامه داد: البته نمی‌توان با قطعیت در این باره صحبت کرد، اما اعضای که این افراد را پیشنهاد داده اند حتماً بررسی‌های لازم را انجام داده اند.

اعطا تاکید کرد: تا جایی که اطلاع داریم فعلاً کسی انصراف نداده و در نهایت روی ۵ گزینه اصلی تمامی موارد لازم تحقیق و بررسی می‌شود تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.