به گزارش افکارنیوز،

علیرضا قدمی امروز اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش‌رو از صبح امروز شاهد تردد سنگین خودرو‌ها به سمت شمال هستیم.

وی با اشاره به اینکه آمد و شد خودرو‌ها در محور هراز به‌صورت سنگین است، افزود: تردد خودرو‌ها در محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد و شد خودرو‌ها در محور سوادکوه پُرحجم و محور کیاسر به‌صورت عادی گزارش شده است، اضافه کرد: همچنین از لحاظ جوی در محدوده، ولی آباد محور کندوان و امام‌زاده هاشم محور هراز شاهد بارش برف هستیم.

قدمی با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی نیز در محور‌های مازندران در حال اجرا است، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی به ممنوع بودن تردد تریلی همچنان از محور هراز اشاره کرد و افزود: محور هراز روز جمعه یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز سه‌شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه از محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول افزود: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان روز جمعه نیز اعمال خواهد شد.

قدمی یادآور شد: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه از محور سوادکوه ممنوع است.

وی با تأکید بر ضرورت تجهیز خودرو‌ها به تجهیزات ایمنی فصل سرما، خاطرنشان کرد: لازم است مسافران با توجه به شرایط جوی قبل از تاریکی از گردنه‌ها و مناطق کوهستانی مازندران عبور کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.