به گزارش افکارنیوز،

با حضور مامورین کلانتری در بیمارستان به آنها اعلام شد که جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به قسمت چپ سینه فوت کرده است؛ بر همین اساس پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد. 

کارآگاهان این اداره در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول در داخل پارک گلزار طی یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است. 

در تحقیقات از دوستان مقتول ( شاهدان صحنه جنایت ) به کارآگاهان اعلام شد که مقتول همراه آنها در داخل پارک حضور داشته که یکی از بچه محل‌ها با یک موتورسیکلت وارد پارک شده و بی‌هیچ مقدمه‌ای به سمت مقتول رفته، با چاقو ضربه ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است. 

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده است؛ لذا هماهنگی‌ لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران انجام شد و تحقیقات جهت دستگیری قاتل فراری در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.