به گزارش افکارنیوز،

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه مراسم ترحیم نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحوم نوربخش در این دوره نیز مسئولیت سازمان تامین اجتماعی را برعهده داشت، این سازمان با مشکلات زیادی روبرو بود و ایشان برای رفع این مشکلات تلاش های زیادی کرد.

وزیر بهداشت افزود: سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت نیز کار مشترکی را آغاز کردند و در طول 5 سال گذشته در فراز و فرودهای مختلف کنار هم بودند، البته در برخی مواقع، سازمان تامین اجتماعی که خریدار خدمت و وزارت بهداشت که ارائه دهنده خدمت است، منافع متفاوتی را دنبال می کنند، اما همگی به دنبال یک هدف که تامین آسایش مردم است، در حرکت هستیم.

قاضی زاده هاشمی اظهار کرد: همگی شاهد بودیم که مرحوم نوربخش با تمام توان برای پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی تلاش می کرد و نبودن ایشان باورکردنی نیست، اما باید باور کنیم که دنیا فانی است و نباید نسبت به آنچه در اختیار داریم، مغرور شویم، باید بدانیم که متعلقات دنیوی حبابی بیش نیست و اختیار آن دست ما نخواهد بود؛ لذا باید به نحوی رفتار کرده و از عمر خود بهره ببریم، که در دنیای باقی دست خالی نباشیم و از طرفی بازماندگان نیز به وجود و حضور ما افتخار کنند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: مرحوم نوربخش نیز از این جنس بود و از ایشان نام نیک باقی ماند. امیدواریم در این ماه عزیز با جد بزرگوارشان محشور شوند و تمامی خدمات ارزنده ایشان مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد امیدوارم برای همه ما چنین سرنوشتی رقم بخورد که تا آخرین نفس در راه خدمت به خدا و خلق خدا و هر آنچه خداوند به ما عرضه کرده است، تلاش کنیم.