به گزارش افکارنیوز،

روح الله فروغی‌فر دادستان شهر جم گفت: ۱۴ آبان گزارشی مبنی بر درگیری چندنفر در روستای چاهه از توابع بخش مرکزی شهرستان جم به نیروی انتظامی این شهرستان اعلام شد.

وی درباره جزئیات این حادثه گفت: تعدادی در این درگیری مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند و متاسفانه مرد ۶۰ ساله‌ای نیز پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

دادستان جم با اشاره به اینکه علت فوت مرد ۶۰ ساله در حادثه یاد شده مشخص نیست بیان کرد: پزشک قانونی در حال بررسی علت اصلی فوت است و لی هنوز علت اصلی فوت مرد ۶۰ ساله در درگیری روستای چاهه مشخص نیست.

فروغی‌فر با بیان اینکه علت اصلی این درگیری در دست بررسی می‌باشد افزود: پرونده برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن زوایای مختلف آن، در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی انقلاب شهرستان جم‌در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد: طرفین درگیری پس از شناسایی برای ارائه توضیحات به دادسرای شهرستان جم احضار شدند و پس از تحقیقات اولیه، متهم اصلی تا زمان کامل شدن تحقیقات پرونده، بازداشت است.

دادستان جم با اشاره به اینکه جزیئات دقیق‌تر و علت بروز این درگیری تنها از سوی مراجع رسمی قضایی اعلام می‌شود گفت: در حال بررسی مدارک و مستندات موجود هستیم و اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر اینکه فرد فوت شده مدیر مدرسه است نیز، کذب است.