به گزارش افکارنیوز،

سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 5:52 صبح امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت، بعد از بزرگراه امام علی(ع) به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران خاطرنشان کرد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت ایسوزو با دو سرنشین حین حرکت به شدت با قسمت عقب یک کامیون بنز متوقف در حاشیه بزرگراه برخورد کرده که بر اثر این حادثه اتاقک کامیونت ایسوزو تا حد زیادی ویران شده بود.

وی با بیان اینکه راننده ایسوزو همزمان با رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شد، ادامه داد: فردی که کنار راننده (در قسمت شاگرد) حضور داشت، داخل اتاقک ویران شده خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به برش قطعات اتاقک کرده و وی را خارج کرد.

ملکی تصریح کرد: با تحویل فرد مصدوم به عوامل اورژانس مشخص شد وی به علت شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه پس از حادثه جان خود را از دست داده است، در نهایت محل حادثه برای بررسی علت تحویل عوامل پلیس راهور شد و عملیات پایان یافت.