به گزارش افکارنیوز،

نشست مشترکی با سر فصل هماهنگی مانور طرح زمستان ۹۷ با حضور سردار محمد رضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، رئیس سازمان حمل نقل و ترافیک شهرداری، معاون فرماندار، رئیس اورژانس تهران، معاون عمران شهردار تهران، مدیر عامل شرکت های امداد خودرو سایپا ،ایران خودرو و سامان خودرو یاس در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

سردار مهماندار در خصوص هدف از برگزاری این مانور اظهار کرد: هدف از مانور مشترک آرامش خاطر برای شهروندان تهرانی است که با همدلی می توانیم در شرایط بحرانی به آن ها خدمات رسانی کنیم.

مهماندار ادامه داد: برای این اتفاق می توان با آمادگی و هماهنگی تمام دستگاه ها در شرایط اضطراری ،کولاک برف و بوران به شهروندان خدمات بهتری ارائه داد تادر شرایط مساعد بتوانند تردد کنند.

وی در خصوص وضعیت تهران و شرایط ویژه آن نسبت به شهرهای مختلف افزود: وسعت و ابعاد شهر تهران و وجود نهادهای دولتی و وزارت خانه ها شرایط را برای این شهر وچگونگی مدیریت آن دارای اهمیت ویژه کرده است.

سردار مهماندار در پایان افزود: این مانور نقطه اتصال ما با مردم خواهد بود و خدمات شهری باید در حوزه آموزش همگانی تلاش بیشتری در این راستا کند.

سرهنگ عدنان جلال معاون عملیات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در این جلسه با اشاره به اینکه در فصل زمستان و بارش برف معابر شهری ما دچار مشکل می شوند که به تبعات آن تصادف در محور ها افزایش می یابد که با همکاری دستگاه ها زیر ربط در خصوص شن‌پاشی و نمک‌پاشی لغزندگی کاهش یابد.

در پایان تمام نمایندگان و مسئولین دستگاهای مختلف در خصوص همکاری با پلیس راهور تهران بزرگ هماهنگی خود را اعلام کردند.