به گزارش افکارنیوز،

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به روند افزایشی دما در استان کرمانشاه گفت: تا پایان هفته جاری در کرمانشاه پدیده جوی خاصی پیش‌بینی نمی‌شود و هوا بیشتر آفتابی خواهد بود.

احد وظیفه در مورد شرایط جوی استان کرمانشاه اظهار کرد: در کرمانشاه تقریبا بارندگی‌ها به پایان رسیده است و موج بارشی جدیدی در روز جمعه (۹ آذرماه) شکل می‌گیرد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: موج بارشی فعالی که در روزهای اخیر در کشور شکل گرفته بود و منجر به بارش‌های نسبتا زیاد در بیشتر مناطق کشور شد. در حال حاضر از غرب و استان کرمانشاه عبور کرده است و منتظر موج بعدی بارش‌ها هستیم.

وظیفه افزود: جمعه هفته جاری (۹ آذرماه) بارش‌های خوبی را در کشور انتظار داریم که این بارش‌ها شامل غرب کشور و استان کرمانشاه نیز می‌شود اما تا روز جمعه در کرمانشاه پدیده خاصی پیش‌بینی نمی‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت دمایی کرمانشاه نیز گفت: در حال حاضر دمای کرمانشاه ۸ درجه سانتیگراد، سرپل ذهاب ۱۳ درجه سانتیگراد، اسلام‌آباد غرب ۷.۵ درجه سانتیگراد و گیلانغرب ۱۳ درجه سانتیگراد است.

وظیفه در پایان با اشاره به این‌که در حال حاضر جبهه سرد هوا عبور کرده است، اظهارکرد: شرایط دمایی کرمانشاه طی امروز و دو روز آینده رو به گرما خواهد بود و وضعیت افزایشی دما در این منطقه پیش‌بینی می‌شود. ممکن است هوا بین پنج تا هفت درجه دما در مناطق مختلف کرمانشاه گرم‌تر شود.