به گزارش افکارنیوز،

  «غلامحسین آرام» در بازدید نیم روزی از برخی پروژه‌های در دست اقدام و همچنین سایت‌های برف روبی منطقه چهار گفت: با توجه به غافلگیری شهرداری تهران در روز‌های برفی سال‌های گذشته ضروری است با تجهیز به موقع سایت‌های برف روبی به شن‌های مخصوص، نیرو‌های برف روب و خودرو‌های مورد نیاز آمادگی شهرداری تهران افزایش یابد.

وی مشارکت شهروندان را یکی از مهمترین عوامل کاهش مشکلات تردد در روز‌های برفی عنوان کرد و گفت: شهرداری تهران باید به دنبال آموزش و جلب مشارکت‌های مردمی برای آماده سازی شهر و شهروندان در مواقع بحرانی باشد.

آرام در ادامه با تمجید از اقدامات شهرداری منطقه ۴ در آماده سازی به موقع سایت‌های برف روبی افزود: با توجه به نزدیک شدن به روز‌های بارش برف و باران، ضروری است مناطق ۲۲ گانه پایتخت نسبت به تجهیز به موقع سایت‌های برف روبی آمادگی لازم را کسب کنند.

معاون فرماندار تهران در ادامه بازدید از پروژه‌های تفریحی و گردشگری منطقه ۴ افزود: منطقه چهار به عنوان یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ترین مناطق شهر تهران نیازمند توجه و رسیدگی بیشتر در بحث سرانه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، تفریحی و گردشگری است.

وی احداث بوستان مسافر در شرقی‌ترین نقطه تهران توسط منطقه چهار را مطلوب توصیف کرد و گفت: با توجه به عبور مسافران در تمامی روز‌های سال به ویژه نوروز احداث بوستان مسافر و ارایه خدمات به مسافران می‌تواند بخش اعظمی از نیاز‌های مردم را تامین کند.

آرام در ادامه ضمن بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری اراضی ۱۰۰۰ هکتاری تلو گفت: شرق تهران در مقایسه با غرب و شمال تهران دارای کمبود برخی سرانه‌های تفریحی و گردشگری است که این مجموعه تفریحی و گردشگری کمک شایانی به تامین برخی سرانه‌ها می‌کند.

معاون فرماندار تهران با انتقاد از ساخت و ساز‌های غیر مجاز در برخی از نقاط حریم شهر تهران افزود: متاسفانه در برخی از نقاط حریم در نقطه مرزی بین منطقه ۴ و لواسانات برخی از افراد سودجو به بهانه فنس کشی به دنبال ساخت و ساز هستند که باید با آن‌ها با جدیت برخورد شود.

وی در ادامه با حضور در باغ پرندگان تهران این مجموعه بسیار زیبا را کم نظیر توصیف کرد و گفت: بهره برداری کامل از باغ پرندگان تهران به عنوان یکی از زیباترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری شهر تهران کمک شایانی به رونق شرق تهران و بهبود سرانه‌های منطقه ۴ خواهد کرد.