به گزارش افکارنیوز،

وحید آقابیک با اشاره به تغییر پیمانکار پارکینگ طبقاتی امامزاده صالح(ع) و اخذ هزینه 10 هزار تومانی از شهروندان افزود: این پارکینگ طبقاتی از ۴ ماه گذشته به افراد دیگری تحویل داده شده است و با توجه به امضای قرارداد جدید با پیمانکار روی کار آمده، تمام قیمت‌ها و تعرفه‌هایی که جهت حق پارک خودرو در این پارکینگ از شهروندان اخذ می‌شود، توسط شهرداری منطقه یک و پیمانکار جدید تعیین شده است.

آقابیک تصریح کرد: گشت تعزیرات شمیرانات با اطلاع از این موضوع پرونده‌ای را تنظیم و به کمیسیون تنظیم بازار ارجاع داد تا این پرونده با موضوع دریافت تعرفه بیش از حد در این پارکینگ مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: در منطقه شمیرانات دو پارکینگ طبقاتی وجود دارد که اداره آن بر عهده شهرداری منطقه یک تهران است که یکی از آن‌ها در میدان تجریش و دیگری در میدان قدس واقع شده است.

رئیس شعبه ۹۸ تعزیرات مستقر در شمیرانات گفت: گشت تعزیرات شمیرانات طی یک ابلاغیه به تمام صاحبان پارکینگ‌‌های شخصی اعلام کرد که بر اساس تعرفه‌های از قبل تعیین و اعلام شده عمل کنند و از شهروندی ریالی مازاد بر تعرفه تعیین شده دریافت نکنند، اما پارکینگ‌هایی که اداره آن‌ها برعهده شهرداری است، با دریافت مبلغ حق پارک مازاد بر تعرفه تعیین شده، کارشکنی می‌کنند.