به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ عبدالمجید کرمی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تیر خوردگی و انتقال مجروح به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، مأموران جهت بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد فردی ۵۰ ساله بر اثر اصابت گلوله از ناحیه سمت راست سینه مجروح و به بیمارستان منتقل شده که اقدامات پزشکان برای زنده ماندن وی موثر واقع نشده است.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی تکمیلی مشخص شد متوفی توسط فردی به نام "عیسی " ۶۳ ساله به بیمارستان منتقل شده است، تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و در اجرای دستور قضائی فرد مذکور دستگیر و به همراه پرونده جهت رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: در تحقیقات صورت گرفته، متهم معترف شد که کارگر یکی از سازمان‌های خدماتی بوده و جهت دیدن دوستان و همکاران سابق خود به محل کار آن‌ها واقع در یکی از گلخانه‌های بندرعباس رفته که در آن محل با یک قبضه سلاح بادی متعلق به یکی از کارگران با یکدیگر شوخی می‌کردند.

وی خاطر نشان کرد: متهم در ادامه اعترافات خود اعلام داشت با تصور اینکه اسلحه خالی است اقدام به شلیک کرده که ناگهان یک تیر به سمت راست سینه متوفی شلیک شده و نامبرده پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحت فوت کرده است.