به گزارش افکارنیوز،

سردار "قاسم رضایی" در نشست صمیمی با علماء اهل تسنن و تشیع تایباد، خواف و تربت جام، اظهار کرد: به برکت وجود مقام معظم رهبری (مدظله العالی) غرق در نعمت هستیم و امنیت مطلوبی بر کشور حاکم است که باید شکرگزار خداوند متعال باشیم

وی با اشاره به تهدیدات برون مرزی و تلاش دشمنان برای ناامن کردن مرزها، گفت: حضوریکایک شما عزیزان که از شهر‌های مختلف با هر قومیت و مذهبی در این نشست حضور پیدا کردید نشان از وفاق ملی است، حال آنکه در برخی کشور‌های همسایه، مردم در روز هم نمی‌توانند با طیب خاطر تردد کنند.

وی افزود: با عنایت خداوند متعال، هدایت‌های داهیانه مقام عظمای ولایت و تلاش شبانه روزی مرزبانان، مسئولان، مرزنشینان و عموم مردم، امنیت مطلوب و مشهودی بر کشور و مرز‌ها حاکم و نمایان است.

فرمانده مرزبانی ناجا از تلاش مرزداران و مرزنشینان برای حفظ امنیت و آرامش در مرز‌ها تقدیر و بیان کرد: علماء اهل تسنن و تشیع و همچنین مرزنشینان در حقیقت مرزبانان مرز‌های ایران اسلامی هستند.

وی گفت: تاییدیه بزرگان، علماء و مرزنشینان درباره عملکرد مرزبانان در مرز‌ها برای ما قوت قلب است و همین باعث می‌شود تا غیورمردان مرزبانی تا پای جان از کیان کشور حراست کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه با اشاره به نقش پررنگ مرزنشینان در حراست و صیانت از مرز‌ها در سایه تعامل با مرزبانان، بیان کرد: اگر امروز مرز‌های ایران اسلامی، امن است و مرزبانان از تلاش شبانه روزی خود در ماموریت‌ها دست برنمی دارند؛ نتیجه اعتماد و باور شما به فرزندانتان در مرز‌های جمهوری اسلامی ایران است.