به گزارش افکارنیوز،

سردار حیدر عباس زاده امشب  با تأکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی گفت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان ۲۴ طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در سطح استان در ۹ ماه سال‌جاری به مرحله اجرا در آمد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی با تلاش مستمر در سطح استان در ۹ ماه گذشته طی چندین طرح مقابله‌ای تعداد ۲۳۲۵ نفر از عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

عباس زاده ادامه داد: در راستای اجرای این طرح تعداد ۴۹۴ قبضه سلاح جنگی و ۲ هزار و ۲۳۶ قبضه سلاح شکاری که جمعاً ۲ هزار و ۷۳۰ قبضه سلاح غیرمجاز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با دارندگان سلاح غیرمجاز را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و گفت: نیرو‌های پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند، تقاضا می‌شود شهروندان عزیز ضمن همکاری با پلیس برای جلوگیری از تیراندازی‌های غیرمجاز هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.