به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ پاسدار علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه،محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال شد.

وی افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت ۶ صبح شنبه ۸ دی ماه از محورهای کندوان و هراز ممنوع است. تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۷ دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز عنوان کرد: تردد تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۵ دی ماه و از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۴۴۳۴ و۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در مورد وضعیت راه‌های استان است.