به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در همایش عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران فرماناهی تهران بزرگ، 9دی را میثاق مجدد با مقام معظم رهبری، امام و شهدا عنوان و اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت و روز نابودی دشمن بود و روزی بود که دشمنان داخلی و خارجی مایوس شدند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: کسانی که با توطئه‌ها و نقشه‌ها در صدد براندازی نظام بودند ولی با هوشیاری مردم ناکام ماندند و باید گفت یکی از روزهای پرافتخار برای مردم 9 دی است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به جریانات داخلی، عملکرد معاندین و ضد انقلاب‌های خارج نشین پس از انتخابات سال 88 پرداخت و تصریح کرد:‌این افراد به سرکردگی آمریکا و اسرائیل در صدد بودند نظام را به بهانه‌های تقلب و ابطال انتخابات از مسیر اصلی خود خارج کنند و ناجوانمردانه در برابر مردم ایستادند.

وی گفت:‌انتخابات با روش‌های جاری در کشور و بدون هیچ گونه تقلبی انجام شد؛ ممکن است تخلفی بوده اما تقلبی نبوده که چند میلیون رای جابجا شود.

سردار اشتری گفت:‌قبل از انتخابات ستاد صیانت از رای تشکیل دادند و قبل از وزارت کشور برخی کاندیداها پیروزی خود را اعلام کردند؛ سران فتنه 88با شعارهایی که دادند به کشور خیانت کردند و باید در دادگاه عدل الهی و پیشگاه مردم محاکمه شوند.

وی گفت: سران فتنه باعث شدند که 8 ماه مشکل در کشور ایجاد شود ولی با هوشیاری و بصیرت، روشنگری و هدایت مقام معظم رهبری ناکام ماندند.

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام این مطلب که دشمنان داخلی و خارجی هر روز دنبال این هستند که مردم و انقلاب را از مسیر خارج کنند، گفت: آنها در پی آنند که استقلال، آزادی و نظام اسلامی که برخاسته از رای مردم و خون شهدا است، تغییر دهند که حتما موفق نخواهند شد.

سردار اشتری افزود: مردم نشان دادند که به نظام اسلامی معتقدند البته ممکن است مشکلات و فشارهای اقتصادی باشد که هست که باید مسئولان و متولیان پاسخگو باشند.

فرمانده نیروی انتظامی به خواب‌های دشمن برای نظام اشاره و تصریح کرد: در یکی دو سال اخیر رئیس‌جمهور کم عقل آمریکا همواره ایران را به مقابله، مبارزه و زمین‌گیر شدن تهدید کرده، تهدید کرد که تابستان داغی برای ایران فراهم می‌کند اما آقا فرمودند تابستان خوبی داشتیم.