به گزارش افکارنیوز،

علی رمضانی درباره اقدامات شورای های دانش آموزی در چهلمین سالگرد انقلاب بیان کرد: در دهه فجر امسال به مناسبت پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برنامه ویژه‌ای به نام آیینه زمان اجرا خواهد شد این برنامه در حوزه زندگی امام است و با عنوان زندگی به سبک روح الله است.

وی درباره شیوه اجرای برنامه آیینه زمان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران اضافه کرد: دبیرخانه‌ی این جشنواره در قم است. دانش آموزان در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری در این جشنواره شرکت می‌کنند. دانش آموزان در این برنامه نگاه خود درباره امام و زندگی ایشان را می‌گویند. مسئولیت این برنامه به شورا‌های دانش آموزی مدرسه و کانون‌های فرهنگی تربیتی سراسر کشور محول شده است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی افزود: دخالت شورای‌های دانش آموزی در این امر به این جهت است که اولا این شورا‌ها ظرفیت ویژه‌ای که دارند و ثانیا با زندگی حضرت امام خمینی (ره) آشنا شوند در این امر دخیل شده اند. این امر یک اقدام بسیار موثر است و این جشنواره فرهنگی هنری در مدارس از تاریخ اول آذر شروع شده است و اطلاع رسانی آن نیز انجام شده است. جشنواره فرهنگی هنری یک کار مشترک با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام است.

رمضانی افزود: بخشنامه‌ی اجرای این جشنواره به سراسر کشور ارسال شده است به این صورت که از ابتدای سال تحصیلی تا سالگرد حضرت امام برنامه‌های متنوع شاد در مدرسه برگزار می‌شود.