به گزارش افکارنیوز،

علی شیوا دقایقی پیش در خصوص وضعیت شهرستان دماوند در پی بارش شدید برف اظهار کرد: اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در حالت آماده‌باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه فرماندار دماوند به منظور نظارت مستقیم، شخصاً در طول مسیر هستند، گفت: جاده تهران به سمت دماوند و بالعکس باز شده است و ترافیک اخیر به علت پس‌زدگی گره ایجاد شده در حوزه شهرستان پردیس بود.

معاون امور فنی و عمرانی فرماندار دماوند تأکید کرد: مسافران و شهروندان از تردد و سفر‌های غیرضروری در جاده‌های کوهستانی شهرستان دماوند خودداری کنند.

شیوا ادامه داد: مطابق مصوبه ستاد مدیریت بحران امکان اسکان اضطراری هم فراهم شده است و با توجه به برودت هوا، جهت هرگونه تردد در محور‌ها و جاده‌های شهرستان دماوند از تجهیزات زمستانی استفاده شود.

وی بیان کرد: عوامل ستاد مدیریت بحران در طول مسیر خدمات‌رسانی می‌کنند؛ مسافران حتماً به توصیه‌های پلیس توجه کنند و در صورت نیاز به توقف و بازگشت از مسیر، همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش فارس؛ طبق اعلام ایستگاه هواشناسی دماوند، برودت دمای هوای این شهرستان به صفر درجه سانتی‌گراد رسیده و هنوز بارش شدید برف در مناطق مختلف شرق استان تهران در حال باریدن است.