به گزارش افکارنیوز،

کوروش مالمیر مدیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات با اشاره به این مطلب گفت: تجربه موفق برگزاری جشنوارههای فرهنگی، بستر و مسیری را برای غنای هرچه بیشتر این نمایشگاه فراهم کرد. تعامل و همکاری نزدیک برگزارکنندگان نمایشگاه با نهادهای دولتی و غیر دولتی در این حوزه نیز موجب توسعه برنامههای کیفی و کمی نمایشگاه امسال شده است.

حضور حداکثری موسسات و شرکت های تبلیغاتی از سراسر کشور در کنار صنایع وابسته در حوزههای چاپ، بسته بندی، خدمات، تبلیغات، هدایای تبلیغاتی و .... با حضور نمایندگان دفتر تبلیغات و اطلاعرسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان زیباسازی شهرداری تهران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمنها و نهادهای صنفی استانی تبلیغات از جمله موفقیت های این دوره از نمایشگاه است.

مالمیر افزود: نمایشگاه تبلیغات امسال، هم گام با سیاستهای اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالا و خدمات داخلی تلاش کرده است فضای تبلیغات کشور را به نفع تحقق این سیاست ها تنوع بخشیده و موجب شکل گیری و جریان سازی نزدیکی و تعامل بیشتر صاحبان صنایع و صنعت تبلیغات کشور شود.

گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته روز چهارشنبه دوازدهم دی ماه جاری آغاز به کار کرد و تا روز شنبه پانزدهم دی ماه به فعالیت خود ادامه می دهد.