به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بسته فرهنگی ویژه زائرین بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان آماده شده و بین کاروان‌های دانشگاهی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: بسته‌های فرهنگی به زودی به دفاتر ستاد در سراسر کشور ارسال می شود و در زمان تحویل مدارک، همایش‌های استانی یا کلاس‌های کاروانی تقدیم زائرین گرامی خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: از محتوای این بسته آموزشی سوالاتی طراحی شده و مسابقه کتابخوانی آن نیز در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان آغاز شده است.

فقیهی اضافه کرد: برنامه‌های فرهنگی متنوعی برای زائرین دانشگاهی در نظر گرفته‌ایم که اهدای این بسته، اولین برنامه فرهنگی پیش از سفر است.

وی بیان کرد: این بسته آموزشی شامل مجموعه هشت بهشت،به فرزندم، مفاتیح دانشجویی و دفترچه یادداشت است. به هر زائر دانشجو یک بسته تعلق قرار خواهد گرفت و در زوج های دانشجو، یک بسته و ۲ مفاتیح اهدا خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: در سراسر کشور همایش‌های استانی یا کلاس‌های آموزشی با حضور زائرین دانشگاهی برگزار خواهد شد که هدف از برگزاری آن، ذکر مسائل اجرایی، بایدها و نبایدهای سفر عتبات و لزوم بهره برداری بیشتر از این سفرمعنوی است.

فقیهی افزود: از هفته آینده همایش‌های استانی پیش از سفر عتبات دانشگاهیان آغاز می‌شود که اولین همایش ۲۳ دی ماه به میزبانی استان اصفهان و با حضور زائرین این استان برگزار خواهد شد.