به گزارش افکارنیوز،

حسن خلیل آبادی با اشاره به برنامه‌های مدیریت شهری در روزهای پایانی سال و استقبال از بهار، اظهار کرد: در این بخش معاونت‌ها و سازمان‌های مربوطه در شهرداری تهران ملزم به اجرای برنامه‌های پیش بینی شده هستند.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران طی جلسات متعدد با معاونت‌ها و بخش‌های مرتبط با طرح استقبال بهار، راهکارهای لازم را برای آنها طراحی کرده و از مسئولان مربوطه خواسته شده است که در این زمینه به صورت جدی فعالیت داشته باشند.

  خلیل آبادی ادامه داد: طرح استقبال از بهار از روزهای گذشته شروع شده است و البته انتظار می‌رود این برنامه‌ها به صورت ملموس تر در شهر تهران ادامه پیدا کند تا شهروندان آثار فرارسیدن بهار و سال جدی را در شهر تهران نیز حس کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه به برنامه ویژه مدیریت شهری در رابطه با چهارشنبه پایان سال اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه با حفظ همه جوانب در بوستان‌ها شهر تهران انجام می‌شود.

وی افزود: برای برگزاری مراسم‌ چهارشنبه پایان سال، جلساتی با نیروی انتظامی برگزار شده است  و امیدواریم شهروندان در روزهای پایانی سال از برنامه‌های در نظر گرفته شده از سوی مدیریت شهری تهران نهایت استفاده را ببرند. ضمن اینکه در چهارشنبه پایان سال برنامه جشن ، آتش بازی  و نورافشانی در بوستان‌های شهر تهران انجام می‌شود.