به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار با خداییان، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و القاصی‌مهر دادستان عمومی و انقلاب تهران، انتصاب شایسته آنها را تبریک گفته و پیرامون مسائل فی مابین به گفت‌‌وگو و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که سردار هداوند، جانشین پلیس پایتخت و  روسای پلیس‌های تخصصی و معاونان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نیز حضور داشتند، رئیس پلیس پایتخت، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت :پلیس همواره آمادگی دارد تا در خصوص برقراری نظم و امنیت در جامعه با تک‌تک ارگان های جامعه و سازمان ها همکاری داشته باشد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: هدف غایی و نهایی پلیس، تامین امنیت و رضایت شهروندان است خصوصا پلیس پایتخت که تلاش دارد در تهران که به عنوان ام‌القراء و پیشانی کشور است، نظم و امنیت مثال زدنی برقرار کند.

وی با بیان این که پلیس پایتخت در  حوزه کشف جرم رتبه اول را در کشور کسب کرده است، افزود: به لطف خدا، در کارنامه دوساله فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، هیچ گونه مورد چشمگیر امنیتی رخ نداده است.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: اقدامات زیادی از سوی پلیس پایتخت در راستای برقراری و تثبیت امنیت و آرامش شهروندان انجام گرفته که از جمله آن می توان به رسیدگی پرونده‌های بزرگ اقتصادی و برخورد با سارقان و همچنین پاکسازی محلات شهر تهران از لوث وجود معتادان اشاره کرد.

وی با اشاره به این که دشمن بعد از خروج از برجام برای ایجاد ناامنی در تهران برنامه‌ریزی کرده بود، گفت: علیرغم توطئه‌های دشمنان، همواره ما پیروز بوده‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، پلیس را بازوی اجرایی قوه قضائیه برشمرد و گفت: پلیس پایتخت با انگیزه، پرتوان و با برنامه ریزی در کنار قوه قضائیه است و تلاش دارد بهترین امنیت را برای شهروندان به ارمغان آورد.