به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا قاضی امروز  در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش موقت ابر است.

اخبار اجتماعی_ وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 27 درجه و 45 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش موقت ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش موقت ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 45 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 43 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 25 درجه و منطقه فدک با 43 درجه بود.