به گزارش افکارنیوز،

علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و خودروها به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند و پیش بینی می شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این محور افزوده شود.

اخبار اجتماعی_ وی گفت: عبور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و به مرور در حال عبور از این محور هستند اما در شهرهای منتهی به این محور و محور هراز مانند جاجرود، آزادراه تهران_پردیس و گیلاوند با تراکم بالای خودروها روبرو هستیم.

سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شهرستان تهران رخ نداده بیان کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان است و به دلیل عرض زیاد این محورها عبور و مرور بدون مشکل و گره ترافیکی برقرار است.

جانشین فرمانده پلیس به ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: هموطنان می توانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و به خصوص رعایت مدیریت زمان سفر، مسافرتی ایمن، بدون خطر و با کمترین زمان ممکن به مقصدهای خود برسند.