به گزارش افکارنیوز،

زن جوان با آغوش گرفتن نوزادش برای فریبکاری به کمک شوهرش با خودروی پیکان وانت دست به سرقت موتورسیکلت در تهران می‌زدند.

اخبار اجتماعی-چندی قبل ماموران کلانتری ۱۶۶ لواسان در جریان سرقت های سریالی موتورسیکلت قرار گرفتند که در برررسی‌ها مشخص شد دزدان ابتدا خودروی وانت را در خیابان پارک و سپس موتور‌ها را به صورت خاموش بار پیکان وانت می‌کنند و به سرعت پا به فرار می‌گذارند.

تیم پلیسی در بررسی‌های دوربین‌های مداربسته پی بردند مرد جوان همراه یک زن که نوزادی در آغوش دارد ابتدا در محل سرقت حاضر می‌شوند و پس از شناسایی موتورها، دست به سرقت می‌زنند.

ماموران با بررسی محل تردد دزدان موفق به شناسایی محل رفت و آمد دزدان شدند که زن جوان وقتی در برابر ماموران در خیابان قرار گرفت، نوزاد هشت ماهه خود را در خیابان رها کرد و پا به فرار گذاشت که ماموران اقدام به شلیک چند تیرهوایی کردند، زن جوان تسلیم ماموران و شوهر این زن نیز در همان محل دستگیر شد.

زن جوان در اعتراف هایش گفت: از مدتی پیش به دلیل این که مورد شناسایی پلیس قرار نگیرد با حضور همسر و فرزندم در خودروی وانت اقدام به سرقت موتورسیکلت‌ها به صورت خاموش می‌کردیم و موتور‌ها را به ارزش چهار تا پنج میلیون تومان به فروش می‌رساندیم و به شهر‌های مختلف کشور ارسال می‌کردیم؛ بنابراین گزارش، برای متهم ۳۵ ساله که یک سابقه سرقت موتورسیکلت در سال‌های پیش نیز داشته است پرونده‌ای تشکیل و به مقام قضایی معرفی شد.