به گزارش افکارنیوز،

علی‌اکبر کریم‌پور، با اعلام انهدام شبکه ترویج  سبک زندگی غربی در دورهمی بانوان در استان همدان توضیح داد: گروه‌هایی در فضای مجازی و حقیقی به صورت شبکه‌ای اقدام به عضوگیری از بانوان و دختران همدانی می‌کردند تا آنان را برای حضور در میهمانی‌ها و مراسمات خاص با اهداف ضدفرهنگی آماده سازند.

اخبار اجتماعی- وی با بیان اینکه دشمنان نظام سعی در ایجاد موج رسانه‌ای با ترویج سبک زندگی غربی دارند که با انهدام و دستگیری این شبکه به اهداف شوم خود نرسیدند، مطرح کرد: مدیران این مراسمات برای دعوت از میهمانان خود که غالباً از خانم‌های خانه دار، فرهنگی و آرایشگران بودند، اقدام به ایجاد کانال‌هایی در فضای مجازی با عناوین مختلف کرده و با بیان شرایط و تبلیغات خاص از مدعوین خود برای حضور در میهمانی‌ها دعوت به عمل می‌آوردند.

کریم‌پور با بیان اینکه این نخستین فعالیت شبکه ترویج سبک زندگی غربی در همدان بود، اضافه کرد: متولیان برگزاری این مراسم با بیان شرایطی همچون عدم حضور وسایل صوتی و تصویری، عدم حضور فرزندان ذکور و … اعتماد فرد مدعو را جلب و اقدام به برگزاری میهمانی‌هایی کاملاً تشریفاتی در بهترین هتل‌ها و تالار‌های شهر همدان می‌کردند.

وی عنوان کرد: محتوای مراسم‌های برگزار شده رقص و پایکوبی بانوان، دعوت از خانم‌های خواننده (همراه با سرو مشروبات الکلی برای این افراد)، دعوت از خانم‌های رقاص از تهران و شهرستان‌های دیگر بوده و مراسم دنس و پارتی به سبک کشور‌های خارج برگزار می‌کردند.

مسئول روابط عمومی سپاه همدان با اشاره به یکی از شگرد‌های تبلیغاتی این شبکه گفت: آن‌ها در تبلیغات خود از افراد مدعو می‌خواستند ساعاتی از شوهر و فرزندان خود دور شده و فقط به خودشان فکر کنند و شاد باشند.

وی افزود: این شبکه سازماندهی شده که با بهره گیری از پشتبانی‌های مالی دشمنان داخلی و خارجی درصدد ترویج فرهنگی غرب و ابتذال در بین زنان جامعه بودند، پس از رصد اطلاعاتی در یک عملیات موفق دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

کریم‌پور با بیان اینکه طی هماهنگی‌های قضائی انجام شده ۲۰ نفر از این افراد مورد برخورد، توجیه و ارشاد قرار گرفتند، اعلام کرد: این افراد از تهران به صورت سازمان‌یافته مورد حمایت قرار گرفته و خانم‌های تأثیرگذار را به بهترین هتل‌های شهر همدان دعوت می‌کردند تا افکار، ایده‌ها، ذهنیت و زندگی غربی را در بین آن‌ها جا بیندازند.

وی ضمن تأکید بر حفظ بنیان خانواده در مقابله با هجمه‌های اجتماعی و فرهنگی یادآور شد: خانواده‌ها باید در مقابله با این هجمه‌ها هوشیار باشند.