به گزارش افکارنیوز،

کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک با اشاره به فعالیت برخی افراد در فضای مجازی با هدف تحریک مردم در جهت انجام جراحی‌های پلاستیک، گفت: متاسفانه نبود کنترل کافی بر فضای مجازی برخی مشکلات را ایجاد کرده است.

اخبار اجتماعی_ وی با تاکید بر اینکه در صحت و سقم مطالب درج شده در اینستاگرام باید شک کرد، افزود: هر چند شاید در فضای مجازی راهنمایی‌های درستی صورت بگیرد، اما موارد غیر اصولی و غیراستاندارد نیز تبلیغ می‌شود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک با بیان اینکه مردم نباید گول تبلیغات اینستاگرام را بخورند، تصریح کرد: در فضای مجازی موارد پست شده با اغراق و غلو بیان می‌شوند از این رو نباید این فضا منجر به تصمیم گیری شود.

وی با تاکید بر اینکه برخی با دیدن تبلیغات غیر استاندارد و غلو شده اینستاگرام برای انجام جراحی‌های زیبایی تحریک می‌شوند، گفت: مردم باید بدانند که در فضای مجازی عمل سنگین و پیچیده زیبایی ساده و آسان نشان داده شده و بهترین تصویر از افراد تحت جراحی منتشر می‌شود.

هرمزی با بیان اینکه مردم نباید با دیدن تصاویر غلو شده نسبت به انجام عمل جراحی‌های زیبایی تصمیم گیری کنند، افزود: عمل جراحی یک اصول علمی، تخصصی و پیچیده است از این رو باید مردم بیش از پیش مراقب باشند.

فوق تخصص جراحی پلاستیک یادآور شد: مردم قبل از اینکه اقدامی در راستای عمل‌های زیبایی انجام دهند یا مجذوب فضای مجازی در راستای تبلیغات این چنینی شوند باید دقت کافی کرده و بدانند که اینستاگرام مرجع مناسبی برای تصمیم گیری نیست.