به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در پی دریافت تماس‌های مردمی و اعلام نارضایتی اهالی ایستگاه سعادت محله مولوی از یکی از همسایگان خود درباره توزیع موادمخدر در محله خود، رسیدگی به شکایت به عهده پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب، سپرده شد.

اخبار اجتماعی - او گفت: با توجه به صحت خبر تیمی از ماموران پلیس پایگاه نهم مبارزه با موادمخدر فاتب، پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مدنظر که مخفیگاه متهمان بود اعزام شدند و متهم بازداشت و تفهیم اتهام کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب گفت: در بازرسی از محل، ۵۲۳ گرم هروئین مقادیری حشیش و مبلغ بیش از شش میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر از محل اختفا متهم کشف و ضبط شد.

سرهنگ بخشنده در ادامه از انهدام یک باند شش نفره در یکی از دره‌های فرحزاد با نام چهل پله خبر داد و تصریح کرد: پاتوق به مکانی باز و مشخص در حاشیه‌های شهر‌ها گفته می‌شود که خلافکاران مخفیانه و به دور از چشم مردم و قانون مبادرت به ایجاد بیقوله‌هایی کرده و رفته رفته معتادانی که قصد خرید و مصرف داشته باشند با فهمیدن موضوع به این محل‌ها مراجعه و نسبت به مصرف مواد افیونی اقدام می‌کنند.

 

او گفت: از آنجا که در یکی از این پاتوق‌ها رفت و آمد معتادان مزاحمت ایجاد کرده و گزارشات مردمی نیز به پلیس گزارش شد، تیمی از کارکنان پلیس پایگاه دوم ضمن انجام اقدامات مقدماتی در یک یورش حساب شده ضمن جمع آوری تعدادی معتاد متجاهر و هدایتشان به مراکز مخصوص نگهداری موفق به دستگیری اعضای اصلی این پاتوق در دو مرحله شدند.

در پایان رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از کشف ۵۰۰ گرم انواع موادمخدر هروئین، شیشه و بیش از ۱۰ قبضه انواع سلاح سرد (قمه، شمشیر، خنجر) و همچنین مبلغ بیش از سه میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر و در نهایت کشف چندین ترازوی توزین موادمخدر و یک دستگاه خودرو خبر داد.