به گزارش افکارنیوز،

علی امام درباره راه اندازی ایستگاه میدان امام حسین(ع) اظهارداشت: این ایستگاه با خطوط 2 و 6 تقاطع دارد و فعالیت‌های تجهیزاتی و تأسیساتی این ایستگاه‌ در بخش‌های سیگنالینگ و مخابرات، پله‌برقی، تهویه، نصب تابلوهای برق، هواسازها و هواکش‌ها نیز در مرحله نهایی شدن است تا این ایستگاه در آینده‌ای نزدیک برای بهره‌برداری و خدمت رسانی به شهروندان آماده شود.

 اخبار اجتماعیمدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه ( مترو ) با اشاره به اینکه به‌زودی ارتباط بین دو سکو ایستگاه میدان امام حسین (ع) در خط 2 و خط 6 مترو برقرار می‌شود، گفت: با راه‌اندازی این ایستگاه؛ شاهد تبادل مسافر بین خطوط 2 و 6 خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این ایستگاه؛ شهروندان جنوب شرقی تهران علاوه بر ایستگاه تقاطعی شهدا که با خط 4 تقاطع دارد، می‌توانند از طریق ایستگاه تقاطعی امام حسین (ع) به خط 2 مترو نیز دسترسی یابند.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران حومه (مترو) با بیان اینکه بخش سیگنالینگ و کابل‌های مخابراتی این ایستگاه در حال نهایی و تکمیل شدن است، افزود: نصب آخرین پله‌برقی از 8 پله‌برقی این ایستگاه که اولین تولید داخلی در این زمینه است نیز طی روزهای آینده به پایان می‌رسد.