به گزارش افکارنیوز،

ساعت 6 عصر سه شنبه 12 شهریور ماه حادثه تصادف یک خودروی بنز 220 اتاق معماری مدل 70 زرد رنگ با یک خانواده به پلیس مخابره شد.

اخبار اجتماعی- ماموران با حضور در محل مشاهده کردندکه یک پسر بچه 2 و نیم ساله روی زمین افتاده و مادربزرگ و برادر دوقلوی این بچه نیز در کنار خیابان روی زمین افتادند و این در حالی بود که یکی از ماموران در حال انجام احیا کودک 2 و نیم ساله بود که امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند.

امدادگران اورژانس در محل مرگ پسر 2 ونیم ساله را تایید و برادر دوقلوی و مادربزرگ را که از ناحیه صورت و پا مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که راننده بنز قدیمی قصد خرید خودرو را داشته و برای بررسی وقتی پشت فرمان خودرو می‌نشیند غافل از اینکه خودرو در دنده است اقدام به روشن کردن خودرو کرده و ناگهان خودروی بنز زرد رنگ به صورت دنده عقب شروع به حرکت می کند.

 خریدار بنز که که قادر به کنترل خودرو نبوده در نزدیکی پارک نرگس تهرانسر ابتدا با پسر بچه 2 و نیم ساله که نیکان نام دارد برخورد کرده و سپس با یک خودروی پژو تصادف و در پایان با برخورد با جدول کنار خیابان متوقف می شود.

مادربزرگ در این صحنه توانسته یکی از نوه هایش را به سمت عقب بکشاند که با خودرو برخورد نکند.

سرهنگ مالمیر سرپرست کلانتری 150 تهرانسر،در پایان گفت: راننده بنز به دستور مقام قضایی بازداشت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.