به گزارش افکارنیوز،

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۲ بامداد شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه و از ساعت ۱۷ امروز تا ۲ بامداد شنبه از کرج به سمت شمال ممنوع است.

اخبار اجتماعی- او افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقیله در جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۳ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه یک طرفه است.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز تا ۲ بامداد شنبه، از رودهن به سمت شمال ممنوع و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲ بامداد شنبه، از آب‌اسک به سمت رودهن یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران ادامه داد: همین محدودیت در همین بازه زمانی برای روز شنبه ۲۳ شهریور ماه نیز در جاده هراز اعمال می‌شود.

او افزود: آمد و شد کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ امروز تا ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریورماه در جاده هراز نیز ممنوع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده‌های نارنجستان و آب اسک ترافیک سنگین است، افزود: در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده‌های مرزن آباد، پل دزبن، پل زنگوله، هزارچم، سیاه بیشه و نساء ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران افزود: در محور سوادکوه مسیرشمال به جنوب محدوده پل سفید نیز ترافیک اکنون نیمه سنگین است.

او ادامه داد : در محور‌های استان بارش باران و در ارتفاعات استان مه گرفتگی گزارش شده است.