به گزارش افکارنیوز،دشتگرد مدیر عامل دفاتر خدمات الکترونیک شهر در گفتوگو با فارس در پاسخ به این پرسش امروز توزیع آرمهای طرح ترافیک در دفاتر آغاز شده و ازدحام جمعیت به شدت زیاد است و مردم از این وضعیت گلهمند هستند، گفت: بله ازدحام جمعیت زیاد است. ۱۰۰ هزار نفر برای دریافت آرم طرح ترافیک ثبتنام کرده و حال باید این آرمها توزیع شود.

وی ادامه داد: از ساعت ۸ صبح امروز توزیع آرم‌ها آغاز و تا ساعت ۱۹ ادامه دارد مردم دوست دارند در ابتدای ساعت بروند و آرم را بگیرند به همین دلیل ازدحام جمعیت ایجاد شده است.

مدیر عامل دفاتر خدمات الکترونیک شهر بیان کرد: ‌اگر شهروندان زمان خود را تنظیم کنند می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۹ برای دریافت آرم‌ها اقدام کنند و مشکلی ایجاد نشود.

دشتگرد با بیان اینکه در آخر سال کار دفاتر خدمات الکترونیک نیز زیاد می‌شود، گفت: شهروندان کار شهرسازی زیادی در روزهای پایانی سال دارند.

وی در پاسخ به این پرسش که در برخی از دفاتر نمایندگانشان برای دریافت آرم به مرکز صدور آرم مراجعه نکرده‌اند، گفت: این طور نیست آرم‌هایی که توزیع شده است را ما دریافت کرده‌ایم باید مرکز صدور آرم اعلام کند و ما نیز آرم‌ها را بگیریم.

مدیر عامل دفاتر خدمات الکترونیک شهر در پاسخ به این پرسش که اعلام شده روز گذشته آرم‌ها در بین دفاتر توزیع شده است گفت: آنهایی را که داده‌اند را ما توزیع کرده‌ایم.

دشتگرد با بیان اینکه مدت زمان توزیع آرم‌های طرح ترافیک تمدید شده است گفت: تا روز یکشنبه ۲۸ اسفند شهروندان می‌‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۹ برای دریافت آرم‌های خود اقدام کنند و محدودیتی در توزیع آرم‌ها نداریم.

مدیر عامل دفاتر خدمات الکترونیک شهر در پاسخ به این پرسش که برخی از شهروندان اعلام کردند به دلیل ازدحام جمعیت دفاتر پاسخگو نبودند گفت: سیستم نوبت‌دهی در دفاتر وجود دارد به عنوان مثال در یکی از دفاتر در خیابان فاطمی بیش از ۲۰۰ نفر در صف ایستاده بودند.

دشتگرد در ادامه گفت: شهروندان محدودیتی در گرفتن آرم‌های خود ندارند و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.