به گزارش افکارنیوز،

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره نحوه ثبت نام بانوان برای فعالیت در سرویس مدارس گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران هیچگونه محدودیتی برای حضور بانوان در ناوگان سرویس مدارس ندارد و از حضور آنان نیز استقبال می‌کند.

اخبار اجتماعی- مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با تاکید بر این نکته که ۱۵ مهر ماه آخرین مراحل تایید مدارک داوطلبان فعالیت در سرویس مدارس است، تصریح کرد: از بانوانی که قصد حضور در ناوگان سرویس مدارس را دارند درخواست می‌کنم هر چه سریع‌تر با مراجعه به دفاتر منطقه‌ای سازمان تاکسیرانی که آدرس آن در تارنمای این سازمان درج شده است نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

قنادان در پاسخ به این سوال که شرایط حضور بانوان در ناوگان سرویس مدارس به چه شکل است، افزود: در قانون جدید بانوانی که حداقل سن آن‌ها ۲۳ سال است و مدت ۲ سال از تاریخ صدور گواهینامه آن‌ها گذشته باشد می‌توانند در ناوگان سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ فعالیت کنند.

او تصریح کرد: پس از ثبت نام داوطلبان باید گواهی عدم سوء پیشینه، عدک اعتیاد و سلامت جسم و روان را ارائه کنند.

او در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت دستورالعمل تاکسی‌های اینترنتی به کجا رسید، افزود: هنوز تصمیم خاصی درباره فعالیت تاکسی‌های اینترنتی گرفته نشده و منتظر تصویب دستورالعمل آن از سوی هیئت دولت هستیم.