به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیک معابر تهران اظهار کرد؛ در حال حاضر ساعت نزدیک ۷:۳۰ دقیقه صبح و ساعت شروع به کار مدارس و مراکز آموزشی است.

اخبار اجتماعی- ​رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: همانند ۲ روز گذشته، ما شاهد بار ترافیکی نیمه سنگین در محور‌ها بوده‌ایم.

او بیان کرد: شروع بار ترافیکی تقریبا از ساعت ۵:۴۵ دقیقه در معابر بزرگراهی شاهد بودیم.

سرهنگ رازقی گفت: در بزرگراه نواب جنوب به شمال، شهید همت و حکیم در مسیر غرب به شرق و بزرگراه بسیج، شهید بابایی و صدر در مسیر شرق به غرب امروز شروع بار ترافیکی آن سنگین‌تر از روز‌های گذشته بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود؛ برای بعد از ساعت ۶، محور‌های داخلی، معابر پرترافیک داخلی مانند خیابان آزادی، انقلاب، کارگر، ولیعصر و شریعتی دارای ترافیک سنگین هستند.

او درباره مدارسی که در محور‌های پرترافیک قراردارند توصیه کرد: خانواده‌ها و افرادی که مراجعه می‌کنند برای انتقال فرزندانشان به مدرسه، حتما از توقف بیهوده و توقف در حریم تقاطع‌ها و توقف‌های غیر مجاز خودداری کنند که راه بسته نشود تا وضعیت خوبی را شاهد باشیم.

سرهنگ رازقی مطرح کرد؛ پیش بینی می‌کنیم روز به روز با توجه به اینکه سرویس‌های مدارس ساماندهی می‌شود و وضعیت مراکز آموزشی بهتر خواهد شد، حجم ترافیک صبحگاهی دراین محورها، کاسته شود.