به گزارش افکارنیوز،

 فروزش مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان تهران در مراسم معارفه خود گفت: خداوند را شاکرم که از این مقطع از زندگی توفیق دارم به مردم شریف استان تهران خدمت کنم.

اخبار اجتماعی- فروزش خاطرنشان کرد: پزشکی قانونی بازوی توانمند قوه قضاییه است و با استفاده از علم پزشکی به کمک دستگاه قضایی میرود.

وی ادامه داد: یک سوم پرونده‌هایی که در قوه قضاییه تشکیل می شود از پزشکی قانونی نظرخواهی می‌شود و جالب است که ۹۹ درصد نظرات قوه قضاییه هم پذیرفته می شود.

مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان تهران گفت: استان تهران بیست درصد از حجم کار پزشکی قانونی کل کشور را انجام می دهد که نشان دهنده جایگاه ویژه کار پزشکی قانونی در استان تهران است.

فروزش گفت: سیاستهای کلی از سوی رئیس سازمان ترسیم شده که مهمترین آن تسریع در خدمت رسانی به مردم و در دسترس بودن خدمات است که به عنوان خط کشی آنها را دنبال می کنیم.

وی افزود: تلاش میکنیم بیش از گذشته به مردم خدمت رسانی کنیم و من معتقدم سازمانی می تواند بگوید موفق است که به صورت متوازن در همه حیطه های مسوولیتی عمل کند.

مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: در سال‌های گذشته در برخی از حوزه‌ها به یک نقطه قابل قبول رسیده‌ایم و باید در حوزه نرم‌افزاری هم انرژی بیشتری بگذاریم تا کیفیت خدمات ارایه شده افزایش یابد.

فروزش گفت: به قطعیت میگویم که استان تهران یکی از محروم‌ترین استانها در بحث بودجه است و می‌خواهیم که مسئولین در این حوزه به استان تهران کمک کنند و مطمئنم باشند که ما شبانه روزی تلاش میکنیم وضعیت خوب امروز به وضعیت مطلوب تبدیل شود.