به گزارش افکارنیوز،

 هفته نیروی انتظامی از امروز 11 مهر ماه با شعار « پلیس هوشمند، امین مردم» در سراسر کشور آغاز شد. اولین روز هفته ناجا که به پلیس، بصیرت، ولایتمداری، ایثار و شهادت‌طلبی نام گرفته با تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و غبارروبی مزار شهدا آغاز شد. برنامه رالی خانواده‌های نیروی انتظامی از دیگر برنامه‌های امروز است. 

اخبار اجتماعی- فردا که مصادف با روز جمعه و دومین روز از هفته ناجا است با شعار «پلیس، جامعه ایمانی، ارزش‌مداری، رأفت و مهربانی» نام‌گذاری شده است.

حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا انتظامی در نماز جمعه تهران و سایر فرماندهان انتظامی استان‌ها در نماز جمعه استان‌ها و همچنین حضور سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت و رؤسای پلیس‌های تخصصی در حاشیه نماز جمعه فردا برای ارتباط مستقیم با مردم و حل مشکلات شهروندان از جمله برنامه‌های روز دوم هفته ناجا است. 

لازم به ذکر است که نیروی انتظامی در هفته ناجا درصدد است تا برخی از دستاوردها و عملکردهای پلیس را که به دلیل فشردگی، گستردگی و پیچیدگی مأموریت‌ها امکان اطلاع‌رسانی مناسب آن را نداشت به نمایش بگذارد؛ همچنین افزایش ساعت کار پلیس + 10، گذرنامه و اجرائیات از جمله دیگر خدمات ارائه شده از سوی پلیس به هموطنان است.