به گزارش افکارنیوز،

پرویزی بابادی فرمانده یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: طی هفته گذشته نیروهای یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) حین بازرسی یک دستگاه خودروی سمند در مبادی خروجی، متوجه یک محموله مواد مخدر صنعتی به وزن 12 کیلو و800 گرم شدند که در آن خودرو به شکل ماهرانه ای جاسازی شده بود.

اخبار اجتماعی- وی افزود: به دنبال انجام تحقیقات و پیگیری های لازم معلوم شد که این 12کیلو و 800 گرم شیشه از مبدأ بندری داخل کشور در یک کشتی کانتینر بر جاسازی شده و متهم قصد خارج سازی آن از بندر داشته است. وی همچنین خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات و تکمیل پرونده، متهم و محموله جهت پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه تحویل داده شد.

وی تاکید کرد: این یگان به عنوان ضابط خاص دادگستری و عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و در اجرای رسالت خود در مبارزه با مواد مخدر، با برگزاری ادواری دوره های آموزشی متعدد آشنایی با انواع مواد مخدر و روان گردان و شیوه های جاسازی و کشف آن با استفاده از پتانسیل های داخلی و بهره گیری از اساتید مجرب استانی سعی کرده دوشادوش سایر نیروهای نظامی و انتظامی از ورود و خروج هرگونه مواد مخدر از طریق بنادر استان خوزستان جلوگیری به عمل آورد.