به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ سید محمدرضا طبایی، رئیس پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا درباره تحویل گذرنامه‌های زائران گفت: گذرنامه تمام افرادی که درخواست خود را در دفاتر پلیس +۱۰ ثبت کرده‌اند، تا پایان هفته تحویل داده می‌شود. مردم نیاز به مراجعه حضوری به اداره گذرنامه ندارند.

اخبار اجتماعی- رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا درباره صف‌های طولانی گذرنامه اظهار کرد: این صف‌ها در اصل صف ورود به اداره گذرنامه است که به علت محدودیت‌های امنیتی تردد، با کندی انجام می‌شود و باعث تشکیل صف می‌شود؛ تمام همکاران به سرعت مشغول خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند.

سرهنگ طبایی با بیان اینکه پلیس +۱۰ کار عقب مانده در حوزه برگه تردد ندارد، گفت: تاکنون ۴۲۱هزار برگه تردد اربعین چاپ شده است و از این تعداد ۴۱۱ هزار برگه تردد به اداره پست تحویل داده شده است؛ ورودی‌ها برابر با چاپ است و یک‌روزه برگه تردد تحویل پست می‌شود. در بخش گذرنامه کمی شلوغی است که درحال رفع مشکلات هستیم.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا تصریح کرد: مدارک موجود زائران در سیستم اداره گذرنامه پلیس ناجا، مهر تایید صحت برگه تردد محسوب می‌شود نه فیزیک کاغذ؛ فیزیک کاغذ فقط برای مراجعه زائران در مرز به جهت خروج از کشور است و مولفه‌های امنیتی حداقلی در آن لحاظ شده است.