به گزارش افکارنیوز،

 سردار ایوب سلیمانی در جلسه جمع بندی نظارت ستادی در فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امروز وظیفه تأمین امنیت و تحقق آرامش برای مردم را به عهده دارد، عنوان کرد: ۵ رکن مأموریتی نیروی انتظامی برقراری نظم، انضباط، آرامش، امنیت و پاسداری از ارزش های انقلاب است.

اخبار اجتماعی-وی با بیان اینکه مقابله و مبارزه با تجاوز، سرقت، قاچاق کالا و ناهنجاری های اجتماعی از اولویت‌های ناجا محسوب می شود، افزود: فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از لحاظ جغرافیایی در نقطه حساسی است و معضلات خاص خود را دارد که بحمدالله با مدیریت خاصی که سردار عزیزی داشته و با توجه به تجارب ارزشمند وی، امروز شاهد کنترل انواع جرایم و تخلفات هستیم که این سبب کمک ویژه به تهران بزرگ نیز می شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز راهبرد نیروی انتظامی توسعه امنیت با مشارکت مردم است، خاطرنشان کرد: قطعا با کمک و حمایت های مردم مأموریت های خود را بهتر از گذشته انجام خواهیم داد.

این مقام عالی رتبه انتظامی در ادامه به تشکیل دو فرماندهی مستقل ویژه شرق و غرب استان تهران اشاره کرد و گفت: طی چند سال اخیر شاهد افزایش امنیت در این مناطق بودیم و توانستیم رضایت مردمی را جلب و خدمات مطلوب‌تری را ارائه کنیم که در صورت افزایش حمایت ها این روند رشد مضاعفی خواهد داشت.
سردار سلیمانی، اولویت های کلی نیروی انتظامی را کاهش سرقت ، مبارزه با مواد مخدر ، تلفات ناشی از تصادفات، قتل و آدم ربایی و صیانت از کارکنان برای حضور بدون دغدغه در ماموریت ها عنوان و تصریح کرد: فرماندهی شرق استان تهران در کشفیات سرقت رتبه اول کشور را دارد که نشان تلاش و مجاهدت پلیس در این استان است.

جانشین فرمانده ناجا در پایان لازمه اقتدار را قدرت برگرفته از تجهیزات، تجارب، برنامه ریزی، عزم و اراده سازمانی عنوان و خاطرنشان کرد: هوشمند سازی پلیس یکی از مهمترین اولویت ها در ناجا به شمار می آید و قطعا این حرکت در راستای خواست و اراده مردم خواهد بود.