به گزارش افکارنیوز،

 سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در رزمایش اعزام تیم‌های پلیس راهور به مرز‌های مهران، شلمچه، چذابه و خسروی که صبح امروز ۱۶ مهرماه در محل شهرک آزمایش برگزار شد، اظهار کرد: مراسم بزرگ و عظیم اربعین از بعد عاشورای حسینی در کشور  شروع شده و اکنون هم ادامه دار دارد.

اخبار اجتماعی-رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: از ۸ مهرماه پلیس راهور ناجا بر اساس پیش بینی‌هایی که می‌کرد، تمهیدات ترافیکی را اتخاذ کرد و تیم‌های اولیه ما در ۴ مرز و ۳ استان مستقر شدند.

او با بیان اینکه تردد‌ها در حال شکل‌گیری هست و روز‌به روز افزایش پیدا می‌کند، گفت: امروز عمده قوای ما در پلیس راهنمایی و رانندگی کشور از سراسر استان‌ها برای تقویت توان همکاران در ۳ استان اعزام می‌شوند.

سردار هادیانفر افزود: در مجموع ۶ هزار ۵۰۰ نفر در ۳ استان و ۴ مرز کشور مستقر هستند که به زائرین خدمات دهند، هرچند که در طول استان‌های منتهی به استان‌های مرزی و استان‌های مبدا حرکت هم پیش بینی‌ها و تمهیدات ترافیکی اتخاذشده و همه‌ی همکاران تلاش می‌کنند که بتوانیم مدیریت ترافیک را داشته باشیم.

او افزود:  ۲ تصادف اتوبوس های عبوری در خاک عراق اتفاق افتاد و طبق دریافت گزارش مقصر رانندگانی بودند که سرعت غیر مجاز در آن مسیر داشتند.

سردار هادیانفر افزود: امروز به همکارانمان در پلیس راه خوزستان ابلاغ کرده‌ایم که رانندگان را توجیه کنند. اگر رانندگان در خاک عراق هم اگر سرعت غیر مجاز داشته باشند در زمان بازگشت اعمال قانون خواهند شد.

او گفت: امروز استقرار‌ ماموران پلیس راهور تمام می‌شود و ماموریت آن ها تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت.