به گزارش افکارنیوز،

محمدجواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در برخورد با تخلفات صورت گرفته درمورد واگذاری غیرقانونی بهاران به بهزیستی صرفا به استعفای مدیرعامل وقت بسنده می‌کنید یا اقدام دیگری هم انجام خواهید داد، گفت: ما نباید به یک استعفا بسنده کنیم و اگر تخلف آشکاری صورت گرفته، باید در مرحله رسیدگی قرار بگیرد.

اخبار اجتماعی-رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه موضوع تخلفات کارکنان دولت در هیئت‌های تخلفات رسیدگی می‌شوند، گفت: آخرین مرحله‌ای که پیش روی ما قرار دارد، شکایت است.

​عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نظر خود را در مورد بهاران به شهرداری منتقل کرده، گفت: امیدواریم که آخرین وضعیت واگذاری بهاران را از شهرداری دریافت کنیم و اگر روندی طبق قانون عملیاتی نشده، قطعا پیگیری می‌کنیم که رویکرد اصلاحی دنبال شود.

حق شناس با بیان اینکه به نظر من باید یک نشست مشترک درمورد وضعیت بهاران برگزار شود، اظهار کرد: باید فرصت دهیم تا مدیریت جدید سازمان خدمات اجتماعی مستقر شود و ابتدا اقدامات مربوط به ساماندهی افراد بی‌خانمان را انجام دهد زیرا که فصل سرما آغاز شده و اولویت اصلی ما باید این موضوع باشد.

او خاطرنشان کرد: بعد از ساماندهی افراد بی‌خانمان موضوع بهاران را هم از مجرای قانونی خود دنبال خواهیم کرد.