به گزارش افکارنیوز،

پیروز حناچی در مراسم اجتماع بزرگ گردان‌های بسیج شهرداری تهران  که با حضور سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول‌الله (ص) برگزار شد، گفت: امروز این‌جا جمع شده‌ایم تا پایه گذاری سازمان بسیج را به عنوان مهم ترین یادگار امام راحل و تدبیر ایشان در مبارزه با بزرگ ترین تهدید انقلاب، گرامی بداریم.

اخبار اجتماعی وی ادامه داد: به یاد داریم آغاز جنگ زمانی که شیرازه‌های کشور در حال از هم پاشیدن بود، در همان ۴۵ روز نخست خرمشهر را از دست داده بودیم و داغ از دست دادن این شهر بر دل کشور مانده بود، اما تدبیر بابرکت حضرت امام (ره) باعث شد این شجره طیبه (سازمان بسیج) کاشته شود، رشد کند و به شرایط امروز برسد تا بتوانیم به آن ببالیم.

هردار تهران ضمن اشاره به جمله معروف حضرت امام خمینی (ره) که بسیج را لشکر مخلص خدا خواند، گفت: خصیصه بسیج این بوده و هست که بیشتر از آن‌که چیزی را برای خود بخواهد، آن را برای مردم می خواهد و همواره مردم برای این سازمان در هر جبهه‌ای مقدم بوده اند. این رویکرد و نگاه نقشه راه ما خواهد بود تا ان‌شاءالله با هدایت مقام معظم رهبری به موفقیت‌های بیشتر دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: از خصایص دیگر بسیج این بوده و هست که در میان تمام اقشار جایگاه ویژه خود را دارد؛ در سازمان بسیج از پزشک، دانشجو، کارمند و کشاورز حضور دارند و همواره همه گروه‌ها در این جریان عظیم مردمی نقش داشته و دارند.

پیروز حناچی شهردار تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم در شرایطی که ولی امر ما در غیبت است و پیامبر اکرم (ص) نیز حضور ندارند، و در شرایطی که دسیسه های دشمنان به حداکثر خود رسیده، تنها و تنها به حضرت صاحب‌الزمان (عج) پناه ببریم. به امید خداوند، با رهبری رهبرمان و با انسجام، این دوران سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.