به گزارش افکارنیوز،

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حکمی دکتر محمدرضا ملکی را به عنوان مدیر کل منابع انسانی منصوب کرد.

اخبار اجتماعی متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای محمدرضا ملکی 

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران 

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق علمی و اجرایی، بدینوسیله به عنوان مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌شوید.

با توجه به اهمیت بهره گیری بهینه از سرمایه‌های انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در جهت تحقق اهداف بخش سلامت و با عنایت به اهمیت و ارزش این سرمایه بزرگ  در کشور انتظار می رود هماهنگی‌های لازم به منظور همسوسازی سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های منابع انسانی با اهداف و امور متناظر آن در سطح  وزارت  متبوع، جهت  تحقق  اهداف  عالیه نظام سلامت گامهای موثری برداشته شود.

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها و توانمندی‌های علمی و اجرایی موجود در تبیین جایگاه واقعی مدیریت منابع انسانی از طریق ایجاد بسترهای لازم اخلاقی، فرهنگی، نرم افزاری و سخت افزاری،  نظام  جامع  مدیریت  منابع  انسانی  شامل  جذب، بهسازی و توانمندسازی و بکارگیری و نگهداری  موثر منابع انسانی  را ارتقاء بخشید.

از کلیه مدیران، کارشناسان و همکاران محترم  در این حوزه انتظار دارم که در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ  ننمایند.