به گزارش افکارنیوز،

مراسم سوگواری و بزرگداشت یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین فرهاد زاده مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، علیرضا زالی رئیس دانشگاه و دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

اخبار اجتماعی-​حجت‌الاسلام و المسلمین فرهاد زاده مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه این بزرگداشت ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه (س) و شهادت حاج قاسم سلیمانی، عملیات تروریستی امریکا را  بزدلانه دانست و در تشریح آن گفت: سردار سلیمانی با ویزای معمولی طبق دعوت رسمی دولت عراق بدون هیچ سلاحی به آنجا رفت که مورد هدف قرار دادن و ترور چنین کسی ارزش نظامی ندارد در حالی که ما پهپاد پیشرفته آمریکا را در آن فضای نظامی منطقه با ارتفاع بالا در آسمان کشورمان منهدم کردیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین فرهادزاده با اشاره به موضع ضعف تروریست‌های آمریکایی در این ترور گفت: دیروز امریکا با فعال کردن سفارتخانه‌های دیگر کشورها در تهران از ترس و وحشت انتقام سخت، شروع به التماس کرده است.

وی در خصوص نظرات بعضی از وسواسان خناس در خصوص انتقام نگرفتن از آمریکا، تصریح کرد: در عرف سیاسی و نظامی دنیا این گونه اقدامت با مسائل دیپلماتیک قابل حل نیست و  اگر انتقام سخت نگیریم یعنی برای همیشه این اتفاق تکرار خواهد شد.

فرهاد زاده در پاسخ به این پرسش که چرا سردار سلیمانی سوژه ترور آمریکایی‌ها شد، گفت: شهید سلیمانی با فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای  تمام نقشه‌های تروریستی امریکا و متحدانش که از سال‌ها قبل برای منطقه خاورمیانه تدارک دیده‌شده بود - ازجمله تجزیه ایران-  نقش بر آب کردند.

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مقام معظم رهبری با اشاره به پیام مقام معظم رهبری تأکید کرد: بدانید یک انقلاب و ‌راه تازه‌ای به برکت خون و اخلاص این شهید به  وجود آمده  و پیروزی قطعی است و ان شا الله چشمان ما به جمال مولایمان صاحب‌الزمان(عج)  روشن شود.

در ادامه این برنامه  حمیدرضا دهقان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با قرائت بیانیه‌ای ترور شهید حاج قاسم سلیمانی توسط تروریست‌های آمریکایی را به‌شدت محکوم کرد.