به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا اخباری یکی از دروازه بان های باتجربه فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی در زمان کارلوس کی روش را هم دارا است. او اما طی یکی دو سال گذشته با بدشانسی های عجیبی مواجه شد که کمتر بازی کرد.

اخبار ورزشیاخباری امسال در تراکتور اما در آمادگی کامل بسر می برد اما با نظر کادرفنی نیمکت نشین شد و فقط در دو بازی جام حذفی برای تیمش به میدان رفت. او با وجود انجام بازی های خوب و نقش تاثیرگذار در صعود تراکتور به نیمه نهایی جام حذفی اما در لیگ برتر فرصت بازی نیافت تا موضوعاتی درباره جدایی اش در نیم فصل مطرح شود. در این خصوص چند تیم مطرح لیگ برتری با باشگاه تراکتور برای جذب اخباری وارد مذاکره شدند اما در نهایت مسئولان باشگاه با جدایی این دروازه بان خود موافقت نکردند تا او کارش را در این تیم ادامه دهد.

این دروازه بان محبوب تراکتوری ها حالا در ترکیه تمریناتش را با انگیزه بالا دنبال می کند و امید دارد در ادامه فصل بتواند همچون گذشته به قفس توری تراکتور برسد. بی تردید حالا که انتقال اخباری به سایر تیم های لیگ برتری منتفی شده او تمام حواسش را روی تمرینات می گذارد تا بتواند در رقابت با رشید مظاهری موفق شود و شانسی برای بازی کردن پیدا کند.