به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، محمد جواد شوشتری در خصوص تعریض زیرگذر میدان امام حسین (ع) و ساماندهی این میدان اظهار کرد: روز گذشته نشتی لوله آب در این پروژه روی داد که به دلیل برخورد ماشین آلات راه سازی با لوله اصلی آب بود که با تلاش آبفا و شهرداری تهران شب گذشته مشکل به طور کامل برطرف شد و امروز کار آسفالت این محدوده به انجام می رسد.

وی با بیان اینکه برای تعریض این زیرگذر به ۴۰۰ شمع نیاز بود و باید تاسیسات زیرساختی آن به سرعت صورت می گرفت، کار را در اواخر بهمن ماه آغاز کردیم، گفت: با تلاش همه جانبه نیروهای خدمات شهری و همکاری مردم سعی می کنیم تا ۱۴ فروردین کار را به اتمام برسانیم.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به ساماندهی ۱۷ میدان که در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته و طی برنامه ریزی انجام شده قرار است تا خرداد ماه سال جاری به اتمام برسد، عنوان کرد: در اجرای طرح تعریض زیرگذر میدان امام حسین(ع) شهرداری مناطق ۷،۱۲ و ۱۳ و سازمان عمران مناطق، سازمان زیباسازی و حمل و نقل همکاری دارند.

شوشتری در ادامه افزود: پروژه تعریض و توسعه زیرگذر میدان امام حسین (ع) یک ماه و نیم است که در حال اجرا بوده و با همکاری مطلوب مردم و راهنمایی و رانندگی به خوبی پیشرفت داشته است.