به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اعلام این خبر افزود: مهلت نام نویسی در این دوره مراسم ازدواج دانشجویی تاکنون دو بار تمدید شده اما با توجه به پایان امتحانات و درخواست‌های متعدد دانشگاه‌ها مجدداً تا نیمه بهمن ماه تمدید می‌شود.

اخبار اجتماعی - وی با بیان اینکه تاکنون ۱۷ هزار زوج برای شرکت در مراسم نام نویسی کرده اند، تصریح کرد: در این میان دانشگاه‌های استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و یزد به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام را دارند.

رییس ستاد ازدواج دانشجویی با اشاره به تراکم کاروان‌های بهمن ماه به دانشجویان مزدوج توصیه کرد هر چه سریع‌تر نسبت به انتخاب کاروان و تاریخ اعزام خود از طریق سایت اقدام نمایند.

حجت الاسلام صالحی همچنین با بیان اینکه ورود کاروان‌های دانشجویان به مشهد مقدس از دهم دی ماه آغاز شده و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد، افزود: زوج‌های دانشجو در مدت دو شب و سه روز اقامت رایگان در مشهد مقدس از برنامه‌های متنوع فرهنگی آموزشی بهره مند می‌گردند.

وی یادآور شد: زوج‌هایی که یکی از آن‌ها در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا پایان آذرماه ۹۸ باشد امکان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.

رییس ستاد ازدواج دانشجویی اضافه کرد: زوج‌هایی که در دوره بیست و دوم ثبت نام کرده و تایید شده اند اما امکان حضور نداشته اند می‌توانند در این دوره شرکت کنند. جاماندگان بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی نیز می‌توانند درخواست خود را به صورت کتبی (از طریق نهاد رهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال کنند.

بر پایه این گزارش، زوج‌های دانشجوی واجد شرایط می‌توانند تا ۱۵ بهمن ماه از طریق سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها یا امور فرهنگی دانشگاه‌ها برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.