به گزارش افکارنیوز،

بشیر حجت نظری عضو شورای شهر تهران در یکصد و نود و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به تداوم مسئولیت برخی مدیران در شهرداری تهران که بیش از ۴ ماه به طول می‌انجامد، گفت: طبق قانون سرپرست نمی‌تواند بیشتر از ۴ ماه منصوب باشد و باید تعیین تکلیف شود.

اخبار اجتماعی - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ما با مدیرانی مواجه‌ هستیم که بیش از ۷ ماه سرپرست هستند و باید هیئت تخلفات نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد، تصریح کرد: اگر کسی در این باره تخلف کرد، باید به هیئت تخلفات معرفی شود و با آن برخورد کرد.

او افزود: موضوع دیگر مربوط به خانه اقدسیه است، گویا اراده‌ای وجود دارد که تلاش می‌کند این خانه فروخته شود و نکته جالب این است که در سامانه طرح تفصیلی به گونه‌ای دسترسی‌ها بررسی شده که اعضای شورای شهر تهران امکان دیدن اطلاعات آن را ندارند.

حجت نظری تصریح کرد: اشخاصی که مخالف فروش این ملک هستند نفعی ندارند، اما آن‌هایی که بر فروش اصرار دارند گویا منافعی از فروش این ساختمان کسب می‌کنند.

عضو شورای شهر تهران گفت: اینکه بخواهند این خانه را در سکوت خبری بفروشند عجیب است و بر ابهامات می‌افزاید و آنچه بر ابهامات اضافه کرده بستن دسترسی اعضا برای دیدن اطلاعات این ملک است.