به گزارش افکارنیوز،

 سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نشست سراسری روسای پلیس مبارزه با موادمخدر که صبح امروز (دوشنبه ۷ بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۹۵ درصد مردم علاقه زیادی به شهید سلیمانی داشتند و مشاهده کردید که آن‌ها چه باشکوه در مراسم تشییع پیکر آن شهید بزرگوار حضور یافتند و ارادت خود را به امام(ره) و رهبر انقلاب و یک فرمانده مخلص نشان دادند.

اخبار اجتماعی - او افزود: امروز اگر شرح زندگی شهید سلیمانی را برای جوانان بگوییم، حتما از قهرمان‌هایی که در کتاب‌ها خواندیم بالاتر خواهد رفت.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه باید این رشادت‌ها را ترویج دهیم، گفت: باید نسل‌های آینده بدانند که سردار شهید سلیمانی چه مجاهداتی داشت و برای امنیت مردم منطقه جانفشانی کرد.

سردار اشتری با اشاره به آخرین وضعیت کشفیات موادمخدر در سال جاری بیان کرد: در ۱۰ ماهه اخیر حدود ۷۰۰ تن کشفیات موادمخدر داشتیم که این میزان نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: بحث مقابله و مبارزه با ورود و برخورد با باندها و توزیع‌کنندگان موادمخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر یکی از اولویت‌های اصلی ما در نیروی انتظامی است.